Base відмовляється від “закулісного пампінгу” токенів – Поллак
Засновник L2-протоколу Base Джессі Поллак заявив, що команда не буде штучно завищувати ціни токенів чи координувати приватні операції за лаштунками.
За словами Поллака приватна координація й маніпуляції капіталом ставлять інші активи в невигідне становище, суперечать принципам команди щодо вільних ринків і, ймовірно, можуть порушувати законодавство.
“Ми можемо й будемо забезпечувати поширення та видимість високоякісних активів і застосунків, у нас є багато можливостей для покращення”, – підкреслив Поллак.
Проблема “казино мем-токенів“
Заява засновника пролунала на тлі дискусій у спільноті про проблему “казино мем-токенів”. Один із користувачів під ніком latenightonbase зазначив, що Base потребує сильного провідного активу, навколо якого могла б згуртуватися спільнота.
Користувач запропонував розробникам “підтримувати графік за лаштунками”, натякаючи на маніпуляції, які часто спостерігаються на волатильних L2-платформах.
Поллак відповів, що команда не поділяє такого підходу й вважає його небезпечним для здорового розвитку мережі.
Також засновник Base наголосив, що відкриті ринки створюють рівні умови для всіх учасників.
“У такому разі ви програватимете, навчатиметеся, вдосконалюватиметеся і перемагатимете. На несправедливому ринку ви зазнаватимете невдач знову і знову”, – додав Поллак.
За його словами, довгострокова стратегія протоколу полягає у підтримці високоякісних активів та застосунків, а не в маніпулюванні цінами, що відповідає цінностям команди та принципам відкритого фінансового ринку.