Хакери викрали $41 млн зі швейцарської криптоплатформи SwissBorg
Криптоплатформа SwissBorg стала жертвою масштабної кібер-атаки, хакери вивели 192 600 SOL, що еквівалентно близько 41 мільйону доларів. Про злом повідомив ончейн-дослідник ZachXBT.
Деталі злому
Атака була спрямована на продукт SOL Earn через партнера SwissBorg, компанію Kiln, яка надає інфраструктуру для стейкінгу у мережах Solana та Ethereum.
Представники SwissBorg повідомили, що інцидент зачепив менше ніж 1% користувачів. Компанія вже представила план компенсацій і пообіцяла повністю відшкодувати збитки постраждалим.
У заяві платформи наголошується:
“SwissBorg зберігає стабільний фінансовий стан; подія не вплинула на щоденну роботу платформи”.
Також у команді уточнили, що злам не торкнувся основного застосунку та інших програм Earn, а всі ключові сервіси продовжують працювати у звичному режимі.
SwissBorg підкреслює, що робота платформи залишається стабільною, а команда вживає всіх необхідних заходів для безпеки активів користувачів і подальшого захисту від кіберзагроз.