НовиниУкраїна

Медичні сповіщення в “Дії”: які повідомлення отримуватимуть користувачі

Незабаром користувачі застосунку “Дія” зможуть отримувати повідомлення, пов’язані з електронною системою охорони здоров’я. Відповідне рішення ухвалив уряд.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

Яку інформацію надсилатимуть:

  • Коди електронних рецептів та їхній статус;
  • Направлення до лікарів;
  • Запити на доступ до медичних даних;
  • Підтвердження згоди на обробку персональної інформації;
  • Затвердження плану лікування та інші важливі повідомлення.

Як працюватиме ця система:

Основним каналом комунікації, як повідомляють в Мінцифри, стане “Дія”. Якщо користувач не має встановленого застосунку, сповіщення буде надіслане через Viber. Якщо ж немає і месенджера, інформацію передадуть у форматі SMS.

Back to top button