Незабаром користувачі застосунку “Дія” зможуть отримувати повідомлення, пов’язані з електронною системою охорони здоров’я. Відповідне рішення ухвалив уряд.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.
Яку інформацію надсилатимуть:
- Коди електронних рецептів та їхній статус;
- Направлення до лікарів;
- Запити на доступ до медичних даних;
- Підтвердження згоди на обробку персональної інформації;
- Затвердження плану лікування та інші важливі повідомлення.
Як працюватиме ця система:
Основним каналом комунікації, як повідомляють в Мінцифри, стане “Дія”. Якщо користувач не має встановленого застосунку, сповіщення буде надіслане через Viber. Якщо ж немає і месенджера, інформацію передадуть у форматі SMS.