НовиниУкраїна

У Києві презентували мобільний застосунок для українців за кордоном

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки разом із Товариством дослідників України представили мобільний застосунок I’m Ukrainian для українців, які виїхали за кордон через російську агресію.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Презентація відбулася в Укрінформі під час пресконференції на тему “Застосунок I’m Ukrainian: використання українцями за кордоном“.

Застосунок має на меті підтримку українців за кордоном, допомагаючи зберегти їхню ідентичність. Він доступний у 32 країнах світу і містить розділи з інформацією про події в Україні та розвінчування російських фейків.

Українці можуть не лише отримувати, але й генерувати інформацію як амбасадори України“, — зазначив керівник Центру Ігор Соловей. Він також закликав до співпраці громадські організації та державні структури для розвитку застосунку.

Функціонал I’m Ukrainian дозволяє користувачам зручно знаходити “Події”, “Мітапи”, “Зустрічі”, “Бізнеси”, а також “Спільноти”, “Допомогу” та “Корисний онлайн”. Користувачі можуть створювати контент і шукати інших українців. В планах — додати англомовну версію розділу «Інформація».

Застосунок також інтегрований з “Дією”, що дозволяє пройти автентифікацію без збору персональних даних.

Back to top button