НовиниСвіт

Як вимкнути автозапуск відео в соцмережах

Соціальні мережі все частіше вмикають автозапуск відео та GIF-ів за замовчуванням, щоб утримувати увагу користувачів та збільшувати час перебування в додатку. Однак для багатьох це перетворюється на проблему — від небажаного контенту у стрічці до швидкого розряду батареї та перевитрат мобільних даних.

Повідомляє видання GALERA, посилаючись на TechCrunch

Крім того, автоматичне відтворення може зробити користування соцмережами більш нав’язливим, а інколи навіть травматичним — особливо тоді, коли вірусно поширюються відео, які люди не хочуть бачити. Тому все більше користувачів шукають способи самостійно керувати тим, що і коли з’являється у їхній стрічці.

Автовідтворення відео та GIF-ів у соцмережах може бути незручним — воно витрачає мобільний трафік, відволікає та змушує бачити контент, який ви не хочете. На щастя, більшість платформ дозволяють це відключити:

  • Facebook: у налаштуваннях оберіть Preferences → Media → Video Playback → Never.
  • Instagram: повністю вимкнути автозапуск не можна, але в Settings and activity → Your app and media → Media quality можна активувати режим економії трафіку, щоб відео вантажились повільніше.
  • X (Twitter): шлях Settings and privacy → Accessibility, display, and languages → Data usage → Video autoplay. Для більшого контролю можна ще відключити Media previews у меню Display and sound.
  • Bluesky: у Settings → Content and media можна відключити опцію Autoplay videos and GIFs.
  • Threads: наразі такої можливості немає.
Back to top button