Компанія Meta без офіційної презентації випустила окремий застосунок Forum, який орієнтований на спільноти та обговорення й нагадує за своїм функціоналом Reddit.
Повідомляє видання GALERANEWS, посилаючись на TechCrunch.
Після входу через обліковий запис Facebook користувачі отримують доступ до своїх груп, профілю та активності. У Forum можна створювати дописи під псевдонімом, а всі публікації автоматично синхронізуються з відповідними групами у Facebook. Meta позиціонує сервіс як платформу для «глибших дискусій, реальних відповідей та спільнот, які мають значення».
Стрічка застосунку побудована навколо обговорень у групах, а не популярних трендів. Крім того, Forum отримав вкладку Ask на базі штучного інтелекту, яка дозволяє ставити запитання та отримувати відповіді, сформовані на основі дискусій у різних спільнотах. Для адміністраторів також доступний AI-помічник для модерації контенту та керування групами.
Це вже не перша спроба Meta створити окремий сервіс для груп. У 2014 році компанія запускала застосунок Facebook Groups, але закрила його у 2017 році. Forum став другим новим продуктом Meta за останній час після запуску застосунку Instants для обміну зникаючими фотографіями.
За даними The Wall Street Journal, генеральний директор Meta Марк Цукерберг раніше заявив співробітникам, що завдяки ефективності AI-компанія може значно збільшити кількість нових застосунків, які випускає на ринок.