Компанія Sony оголосила фінансовий прогноз на наступний рік, у якому попереджає: тарифи на імпорт до США можуть коштувати їй близько 100 мільярдів єн (приблизно $680 мільйонів). Щоб компенсувати ці втрати, керівництво Sony розглядає кілька варіантів — серед них і підвищення роздрібної ціни на PS5.
Видання The Verge розповідає, що на зустрічі з інвесторами фінансовий директор Sony Лін Тао повідомив, що частину тарифних витрат можуть перекласти на споживачів. При цьому він не назвав PS5 безпосередньо, що дає підстави припускати: Sony може підняти ціни не лише на консолі, а й на інші продукти.
Нагадаємо, PS5 вже подорожчала цього року в Європі, Австралії, Новій Зеландії та Великій Британії — але не в США.
Альтернативою підвищення цін є перенесення виробництва в США. Генеральний директор Sony, Хірокі Тотокі, котрий згадав PS5 окремо, обговорюючи перспективу перенесення виробництва. За його словами, “консоль можна виробляти локально, і це може бути ефективною стратегією”.
Sony за останній рік (до березня) продала 18,5 млн PS5, що трохи менше, ніж 20,8 млн попереднього року. Загалом з моменту запуску компанія реалізувала 77,7 млн консолей.
Нагадаємо, раніше видання GALERA повідомляло про те, що Microsoft уже підвищила ціни на свої ігрові консолі.