Президент США Дональд Трамп заявив, що Netflix «заплатить наслідками», якщо компанія не звільнить Сьюзан Райс із ради директорів.
Повідомляє видання GALERANEWS, посилаючись на TechCrunch.
Заява пролунала після того, як Сьюзан Райс — колишня постійна представниця США при ООН та посадовиця адміністрацій Барака Обами і Джо Байдена — виступила на подкасті «Stay Tuned with Preet». У розмові вона припустила, що компанії, які «поступаються» Трампу, можуть бути притягнуті до відповідальності після повернення демократів до влади.
«Якщо ці корпорації думають, що демократи, повернувшись до влади, пробачать їм звільнення людей, порушення принципів та законів, то вони помиляються», — заявила Райс.
У відповідь Трамп опублікував допис у своїй соцмережі Truth Social, закликавши Netflix «НЕГАЙНО» звільнити Райс і назвавши її «політичним хакером». Президент також поцікавився, яку зарплату вона отримує та «за що».
У дописі Трамп також поширив скриншот заяви ультраправої активістки Лори Лумер, яка критикувала Райс і стверджувала, що можливе злиття Netflix і Warner Bros. може створити «монополію на стримінгу» з потенційною участю продакшн-компанії Higher Ground, пов’язаної з Бараком і Мішель Обамою.
Хоча Трамп не уточнив, про які саме «наслідки» йдеться, зазначається, що масштабна угода Netflix із Warner Bros. потребуватиме схвалення федеральних регуляторів. За даними ЗМІ, співгендиректор Netflix Тед Сарандос зустрічався з Трампом до оголошення угоди. Сам президент раніше назвав Netflix «чудовою компанією», але зауважив, що питання концентрації ринку ще потребує оцінки.
Минулої осені Трамп уже публічно вимагав від Microsoft звільнити президента з глобальних питань Лізу Монако. Однак вона досі обіймає свою посаду.