Більше ніж через два роки після масових скорочень, колишні співробітники Twitter можуть нарешті отримати належні їм вихідні виплати. Як повідомляє видання GALERA, посилаючись на Reuters, компанія Ілона Маска X (раніше Twitter) досягла попередньої мирової угоди у колективному позові, поданому звільненими працівниками.
У судових документах сторони попросили відкласти слухання, щоб узгодити деталі домовленості.
Нагадаємо, після купівлі Twitter у 2022 році Маск скоротив понад 6 000 співробітників — близько 80% штату. Тоді він пообіцяв три місяці вихідної допомоги. Однак позивачі заявили, що багато хто не отримав навіть цих виплат, а запропонована компенсація була значно нижчою за умови плану, затвердженого Twitter ще у 2019 році. За ним старші працівники могли розраховувати на до пів року базової зарплати плюс тиждень оплати за кожен рік роботи.
У липні суддя постановив, що Маск не зобов’язаний дотримуватися колишніх угод щодо вихідних. Працівники подали апеляцію, і сторони мали зустрітися в суді наступного місяця, однак тепер процес відклали через переговори про врегулювання спору.