Соцмережа X (раніше Twitter) розширює доступ до свого нового зашифрованого месенджера XChat. Якщо раніше функція працювала в бета-режимі лише для підписників X Premium, то тепер скористатися нею зможе значно ширше коло користувачів.
Повідомляє видання GALERA, посилаючись на TechCrunch
XChat відрізняється від класичних «директів» і працює як окремий розділ. Усі повідомлення тут проходять end-to-end шифрування, що підвищує рівень конфіденційності. Крім цього, сервіс підтримує надсилання фото та відео, групові чати, закріплені повідомлення, позначки «прочитано/непрочитано». Доступ до чату захищений чотиризначним кодом, подібно до рішень у Signal чи WhatsApp. У перспективі планується також «vanishing mode» — режим зникнення повідомлень.
На даний момент користувачам пропонують самостійно активувати XChat: на десктопі він з’являється у вкладці повідомлень, а на мобільних пристроях — у головному меню. Старі діалоги залишаються у розділі «unencrypted».
Завдяки запуску XChat соцмережа намагається не лише підтягнути функціонал до стандартів популярних месенджерів, а й підкреслити свою увагу до приватності користувачів.